I po spotkaniu…

dnia

Już jakiś czas temu zapisałyśmy się na facebooku do Szczecińskiej Grupy Wyjazdowej ( na marginesie to naprawdę fajna i prężnie działająca grupa). Organizują oni co miesiąc piątkowe spotkania. Niestety z różnych przyczyn nie brałyśmy w nich udział. Aż w końcu udało nam się!

Pierwsi wystąpili Maciej Brzosko, Marcin Kaczmarzyk i Adam Wiśniewski. Opowiedzieli o swoim miesięcznym Eurotripie. Zwiedzili 10 państw w tym 27 miast i spędzili 7000 km w samochodzie. Zazdrościmy przygody!

Kolejnymi prelegentami byli Blanka Ewa Batiuk i Adam Kurkewicz. Przedstawili nam swoją autostopową podróż do Pragi przez Berlin oraz Drezno. Wyjazd całkowicie spontaniczny! Udowodnili nim, że bez żadnego przygotowania i niskimi kosztami można zorganizować ciekawą wycieczkę.

Ostatnią osobą był Krzysztof Szymoński. Zwiedził już 38 państw (robimy się zielone z zazdrości)! Jest prawdziwym ekspertem od taniego podróżowania. Podzielił się z nami kilkoma trickami na temat szukania tanich biletów lotniczych, które przydadzą się w przyszłości.

Dodatkowo został przygotowany konkurs na najlepsze zdjęcie z wyjazdu. Zwycięzca dostał voucher na darmowy kurs językowy organizowany przez AIESEC – Learn by play.

Spotkanie trwało 3 godziny, nawet nie poczułyśmy kiedy ten czas minął. Szkoda tylko, że nie można było zadać więcej pytań. Na pewno weźmiemy udział w następnym, listopadowym spotkaniu.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s