Szczecin nocą

dnia

Wieczorny spacer

Wczoraj późnym wieczorem naszła nas z Partycją ochota na coś niezdrowego, czyli ostatnią rzecz, którą powinno się jeść o tej porze, jeśli tak jak my stara się poprawić co nieco w swojej sylwetce. O tej godzinie nie miałyśmy wielkiego wyboru i nasz wybór padł na kebaba w knajpce o nazwie Qurnik (ogólnie polecam, choć wczoraj się nie postarali). Przy okazji korzystając z idealnej pogody na spacer (i aby zmniejszyć trochę poczucie winy z powodu posiłku) postanowiłyśmy przespacerować się na Jasne Błonia i zrobić na ten temat wpis.

Zacznę od tego, że uwielbiam miasta nocą. Mniejsza ilość ludzi, ciemność i oświetlenie nadają im magicznego uroku. Nawet te średnio ładne miasta po zmroku nabierają charakteru. Szczerze polecam Jasne Błonia jako miejsce spaceru późnym wieczorem, mimo iż miejscami oświetlenie jest słabe (zalecam więc wziąć ze sobą osobę towarzyszącą). Żałowałyśmy tylko, że nie miałyśmy ze sobą lepszego aparatu, bo ten w naszych komórkach średnio radzi sobie po zmroku.

Mamy zamiar zrobić więcej wpisów o ciekawych miejscach w Szczecinie (nie tylko po zmroku) i o miastach, z których pochodzimy. Mam nadzieję, że wam się spodobają.

Na zachętę wrzucamy kilka zdjęć ze spaceru :)

Szczecin nocą Szczecin nocąSzczecin nocąSzczecin nocą Szczecin nocąSzczecin nocąSzczecin nocąSzczecin nocąSzczecin nocąSzczecin nocą

Reklamy

Jeden Komentarz Dodaj własny

  1. Jak dużo daje twój uśmiech

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s