O nas

„Podróżować znaczy żyć. A w każdym razie żyć podwójnie, potrójnie, wielokrotnie. ”
Andrzej Stasiuk

12209167_10200856896382525_1076695943_o

O nas
Nasza historia nie różni się od innych zbytnio. Znamy się od liceum i w pierwszą spontaniczną podróż wybrałyśmy się wspólnie. W żadnej z nas nie obudziła się żądza mordu względem drugiej, dlatego postanowiłyśmy poznawać świat razem. I tak już dobre parę lat.

To prawda, że przeciwieństwa się przyciągają, bo tak właśnie jest z nami.
Marta jest spokojną osobą z paranormalnymi zdolnościami odnajdywania się w każdym miejscu. Kocha Japonię i wszystko co z nią związane. Oprócz tego uwielbia chłód i wychodzi na mróz w krótkich spodenkach, jakby to było lato. Zaczytuje się we wszystkim co ma literki i nie ucieka. Uwielbia próbować nowych smaków, nie straszne jej najdziwniejsze z nich.
Pati to energiczna, niecierpliwa osoba o zdolnościach gubienia się wszędzie, nawet we własnym domu. Za młodu nałogowo oglądała Animal Planet i przez to zakochała się w Australii na zabój. Nieodwzajemnioną miłością darzy szczury, zmagając się na co dzień z ich destrukcyjnymi zdolnościami. Ubóstwia bajki Disney’a (i nie tylko), zna większość ich piosenek na pamięć.

O blogu

Powstał w roku 2014, chociaż dużo wcześniej o nim myślałyśmy. Początkowo był głównie o podróżach, jednak rozwinął się i teraz piszemy półserio, półżartem o wszystkim co lubimy (bo po co się ograniczać;)).

Zwiedzone kraje

Svalbard Spain United States of America Antarctica South Georgia Falkland Islands Bolivia Peru Ecuador Colombia Venezuela Guyana Suriname French Guiana Brazil Paraguay Uruguay Argentina Chile Greenland Canada United States of America United States of America Israel Jordan Cyprus Qatar United Arab Emirates Oman Yemen Saudia Arabia Iraq Afghanistan Turkmenistan Iran Syria Singapore China Mongolia Papua New Guinea Brunei Indonesia Malaysia Malaysia Tiawan Philippines Vietnam Cambodia Laos Thailand Burma Bangladesh Sri Lanka India Bhutan Nepal Pakistan Afghanistan Turkmenistan Tajikistan Kyrgyzstan Uzbekistan Japan North Korea South Korea Russia Kazakhstan Russia Montenegro Portugal Azerbaijan Armenia Georgia Ukraine Moldova Belarus Romania Bulgaria Macedonia Serbia Bosonia & Herzegovina Turkey Greece Albania Croatia Hungary Slovakia Slovenia Malta Spain Portugal Spain France Italy Italy Austria Switzerland Belgium France Ireland United Kingdom Norway Sweden Finland Estonia Latvia Lithuania Russia Poland Czech Republic Germany Denmark The Netherlands Iceland El Salvador Guatemala Panama Costa Rica Nicaragua Honduras Belize Mexico Trinidad & Tobago Puerto Rico Dominican Republic Haiti Jamaica The Bahamas Cuba Vanuatu Australia Solomon Islands Fiji New Caledonia New Zealand Eritrea Ethiopia Djibouti Somalia Kenya Uganda Tanzania Rwanda Burundi Madagascar Namibia Botswana South Africa Lesotho Swaziland Zimbabwe Mozambique Malawi Zambia Angola Democratic Repbulic of Congo Republic of Congo Gabon Equatorial Guinea Central African Republic Cameroon Nigeria Togo Ghana Burkina Fassu Cote d'Ivoire Liberia Sierra Leone Guinea Guinea Bissau The Gambia Senegal Mali Mauritania Niger Western Sahara Sudan Chad Egypt Libya Tunisia Morocco Algeria

 

Map Legend: 4%, 12 of 263 Territories
 Tu mieszkamy
 Tu byłyśmy


GreeceCroatiaHungaryIcelandLebanonSlovakiaNetherlandsParaguayPolandSloveniaSpainSweden
Prawa autorskie
Pamiętaj, że wszystkie wpisy, tak jak i zdjęcia oznaczone logiem :czarny_malysą naszego autorstwa. Jeżeli chcesz ich użyć zapytaj o zgodę!
Reklamy

2 Komentarze Dodaj własny

 1. Hej! cieszę się że trafiłem na Waszego bloga ;) będę teraz systematycznie wpadał :) Pozdrawiam i życzę dalekich podróży :)

  Polubione przez 1 osoba

  1. almosttraveler pisze:

   Bardzo miło nam to słyszeć i zapraszamy serdecznie!:)

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s